ד"ר עמוס שפירא - חוות דעת

המרכז הישראלי לפלסטיקה וגינלית

חזר לי הביטחון העצמי, יש לי חבר והכל נפלא

מגיל 13 הבנתי ששפתי הפות הקטנות שלי גדולות ושונות מהרגיל.הגעתי למרפאתו של ד״ר שפירא עמוס עם אמא ופגשתי אדם אנושי לא מתנשא מדבר אלינו בגובה העניים ונשמע מקצועי ביותר. לאחר שהראה לנו תוצאות של ניתוחים שביצע (כמובן לאחר שקיבל את הסכמת המנותחות), בוצע ניתוח עיצוב שפתי הפות לפני כ- 8 חודשים.  הלכתי לאחר שעתיים הביתה ולאוניברסיטה לאחר 5 ימים והתוצאה מושלמת.חזר לי הביטחון העצמי, יש לי חבר והכל נפלא בזכות המקצועיות של ד״ר שפירא. זהו חלום שהתגשם.

הצלחת הניתוח בשבילי היתה עניין של חיים או מוות

אני בת 18 וחצי נאלצת להישאר בעילום שם.לפני חודש וחצי התחתנתי ולמזלי הטוב פגשתי את דר עמוס שפירא שהיה זמין לעשות לי ניתוחלאיחוי קרום הבתולין. הצלחת הניתוח בשבילי היתה עיין של חיים או מוות.במקצועיות רבה ובדיסקרטיות מוחלטת בבית חולים פרטי בוצע הניתוח לשיחזור קרום הבתולים. התוצאה היתה מושלמת הופיע דימום בקיום היחסים והכל עבר בשלום.

לאחר גרושים הגיע הזמן להתחדש…

לאחר גרושי הגיע הזמן להתחדש.נותחתי ניתוח להצרת נרתיק ומתיחת שפתי הפות הגדולות וכריתת עודפי עור מפי הטבעת.הניתוח בוצע לשביעות רצוני המלאה . ואני מאושרת.דוקטור עמוס שפירא היה לכל אורך הדרך קשוב זמין איכפתי נחמד ואנושי. אבל הכי הכי חשוב מקצועי לאין שעור.תודה לך דר יקר

פגשתי רופא מקצועי קשוב לכל עניין

לפני 6 חודשים החלטתי לעבור ניתוח לעיצוב שפתי הפות הקטנות. בהמלצת חברה שעברה גם את אותו ניתוח אצל דר עמוס שפירא החלטתי גם אני לבחור בו כמנתח שלי. ואכן הגעתי אליו לפגישת יעוץ . פגשתי רופא מקצועי קשוב לכל עניין . ואכן התוצאה פשוט מושלמת. אמרתי מקצועי? אכן כן !!!!!! לכל מי שזקוקה זה הרופא . מיכל ש. בת 23

ממליצה מאד למי שסובלת מגבעת ונוס בולטת על דר' עמוס שפירא אומן מקצועי ואנושי

שנתיים וחצי לאחר ניתוח לקיצור קיבה( שרוול) בו הורדתי 43 ק״ג, נראית נפלא ומרגישה מעולה.אולם לצערי באזור גבעת ונוס לא חל שינוי אלא כיום הוא בולט ומלא בשומן. ד״ר שפירא ניתח אותי ניתוח לשאיבת שומן מגבעת ונוס בהצלחה יתרה. כיום האזור מושטח ובגובה הבטן. ממליצה מאד למי שסובלת מגבעת ונוס בולטת על דר' עמוס שפירא אומן מקצועי ואנושי.